• Sportovní den

• V pátek 25. září 2015 se na Stadionu mládeže uskutečnil  Sportovní den SŠP a VOŠ Zlín.

V atletickém trojboji, plavání a střelbě bojovalo 5 tříd o titul nejlepší sportovní třídy pro školní rok 2015/16. Po velmi zajímavém průběhu dne, kdy pochvalu zasluhují všichni startující za svůj přístup a nasazení, zvítězilo družstvo 2 .A tř.učitele Mgr. Jana Komrsky. Putovní pohár a diplom vítězné třídě předal ředitel školy Mgr. David Martinek.

Mgr. Jan Komrska

• Pasování 1. ročníků

• Srdečně Vás zveme na PASOVÁNÍ PRVNÍCH ROČNÍKŮ, které se bude konat dne 27. října v klubu Fénix Zlín (bývalé Áčko) od 18 hodin.
              Po skončení oficiální akce bude probíhat společenský program.
              P.S. Bližší informace k této akci najdete po kliknutí na obrázek nebo na našem facebooku. Tímto srdečně zveme i bývalé absolventy naší školy.